feniks-literacki

Twórczość własna: opowiadania, wiersze, miniaturki, drabble

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-01-12 01:11:25

 White_pigeon

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 91
Punktów :   

Dr House

http://www.deviantart.com/download/46507157/Wallpaper___Dr__House_by_tv_series.jpg


Każdy chyba kojarzy ten serial, ale tak gwoli przypomnienia :

Dr Gregory House jest geniuszem medycyny i mizantropem ( nie przepada za ludźmi ), który przewodzi zespołowi diagnostów w szpitalu klinicznym Princton-Plainsboro w New Jersey. Fabuła większości odcinków polega na przedstawieniu dochodzenia do właściwego rozpoznania choroby u jednego z pacjentów.

Typowy odcinek przedstawia działania zespołu próbującego zdiagnozować chorobę i wyleczyć ciężko chorego pacjenta. Próby te często są bezskuteczne do momentu, gdy pacjent znajduje się w stanie krytycznym.
Wielu dolegliwości, z którymi spotyka się zespół House'a nie można łatwo zdiagnozować, ponieważ pacjenci kłamią na temat objawów i ich okoliczności oraz szczegółów z życia. I tutaj wchodzi sławne hasło "WSZYSCY KŁAMIĄ".

Co można jeszcze dodać?

Nierzadko komentarze Doktorka są rozbrajające. House jest uzależniony od Vicodinu i chodzi o lasce. W każdym razie lubię oglądać ten serial! A Wy?

Macie jakieś ulubione cytaty z House'a?

Mój to  :
Dr House: Potrzebnym mi prawnik.
Vogler: Kogo zabiłeś?
Dr House: Nikogo, ale jest dopiero przed południem.


Imię : Aneta Numer gg : 21702149 e-mail : opowiadania90@gmail.comhttp://4.bp.blogspot.com/_DH4WXt8dRLs/TUBtODmvOHI/AAAAAAAAABs/77-ZrRKj8t8/s1600/Bez_tytu%25C5%2582u_3%25281%2529.bmp
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."— Wisława Szymborska

Offline

 

#2 2011-01-12 01:25:10

 Margaret109

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: Dr House

Znam serial;) najpierw oglądałam na 2, później trochę na necie a teraz leci na Tvn ale z braku czasu mam pewnie zaległości;P Zgadzam się jego komentarze są rozbrajające;P zwłaszcza kiedy mówi do swojego zespołu;) ulubionych Cytatów mam mnóstwo i chyba bym tu z rok siedziała i je wymieniała więc, może się powstrzymam;) Chyba, ze coś sobie przypomnę szczególnego to może dodam później;P

Offline

 

#3 2011-01-12 20:10:59

Anak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Dr House

jestem na 5 sezonie bo wreszcie się dociągnął i serial jest boski, nie ma słodkich lekarzy a House jest genialny, jego poczucie humoru boskie
lubię tam chyba wszystkich i wszystko


http://img84.imageshack.us/img84/469/baner3v.jpg

Offline

 

#4 2011-01-16 10:16:28

Massacre.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Dr House

Dr. House... Chyba od niego zaczęła się moja miłość do seriali medycznych. A nie, przepraszam, najpierw byli "Chirurdzy". W każdym razie, jestem nałogowcem ;D Podobnie, jak większość ludzi wpadłam po uszy i jest mi z tym bardzo dobrze. Moim najmilszym wspomnieniem związanym z serialem jest dzień, w którym do mojego pakietu telewizyjnego dołączyli AXN. Akurat na początku dwudniowego maratonu xD
Macie jakiegoś ulubionego bohatera?


You’re gonna go far, kid

Offline

 

#5 2011-01-17 19:32:55

 Margaret109

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 33
Punktów :   

Re: Dr House

Massacre zapytała:

Macie jakiegoś ulubionego bohatera?

Hmm ja nie mam, ponieważ nie mogę się zdecydować;P Każdy bohater do serialu wnosi coś ciekawego, innego;) Wspominałaś, że zaczęłaś oglądać serialne medyczne od Chirurgów? Powiem Ci, że ja też. A teraz mam w nim zaległości jeśli chodzi o ostatni sezon (brak czasu)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Stuttgart nietoperz mysz domowa