feniks-literacki

Twórczość własna: opowiadania, wiersze, miniaturki, drabble


#16 2011-01-13 22:23:33

Kristen1989

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

Cóż, nazywam się Karolina, jak niektórzy może wiedzą, mam 21 lat, jestem ze Stalowej Woli, ( taka podkarpacka dziura), studiuję, żonkuję i wychowuję moją kochaną córę i ogólnie to by było chyba na tyle takich formalności...

Uwielbiam czytać i słuchać muzyki. To moje dwie miłości, bez których żyć nie mogę oczywiście poza moją córą:) muzyka: zależy od humoru od klasyki po rocka, jak mi dopisze nastrój. Moje uzależnienie od książek zaczęło się od Harry'ego Pottera jakieś 12 lat temu a potem rozwinęło się na wszystko, co czytelne i nie jest lekturą szkolną:) 

Co do własnej twórczości, piszę, ale do szuflady i raczej nie ma mowy, bym kiedykolwiek coś opublikowała:P Głównie ze względu na to, że mam strasznie słomiany zapał jeśli o to chodzi, 10 zaczętych, zero skończonych:/ Może kiedyś, jak już skończę pisać i będzie na tyle dobre, że się nada:D Zobaczymy:) Jak na razie wolę podziwiać twórczość innych i chętnie się tu zapoznam z Waszą:)

Pozdrawiam:)

Offline

 

#17 2011-01-15 20:58:17

Massacre.

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

Ok, to teraz ja. Nazywam się Zuzanna, podobnie jak Kamisia piszę, ale raczej dla siebie. Mam 16 lat, chodzę do pierwszej klasy liceum i jestem w profilu mat.-geo. (aczkolwiek marzył mi się mat.-fiz. lub biol.-chem). Nie wiem co chciałabym robić w przyszłości, nie wiem z czego napisze maturę i ogólnie rzecz biorąc nie przejmuję się tym. Co jeszcze mogę o sobie napisać? Nie mam jednego ulubionego zespołu, gdyż mam ich pięćdziesiąt. Uwielbiam czytać "wszystko z naciskiem na wszystko", a moją ostatnią miłością jest "Harry Potter" (aż wstyd przyznać, ale nigdy wcześniej go nie czytałam; ruszyłam go dopiero w grudniu i to było uczycie gwałtowne i bezwarunkowe). Moim ulubionym smakiem galaretki jest agrestowy.
Choroba, w takich chwilach, jak ta, nigdy nie mogę sobie przypomnieć, co lubię

Jeżeli coś jeszcze mi się przypomni, to dam znać,
Pozdrawiam wszystkich, i sorry za tę drętwą mowę, ale właśnie się dowiedziałam, że w moim domu nie ma nawet jednej torebki galaretki agrestowej, co zepsuło mi cały dobry nastrój...
M.

Edit. Zapomniałam dodać, że mam kota xD

Ostatnio edytowany przez Massacre. (2011-01-15 21:17:34)


You’re gonna go far, kid

Offline

 

#18 2011-01-15 21:05:56

 Bieniutek

Krytyk

6877486
Zarejestrowany: 2011-01-09
Posty: 167
Punktów :   
WWW

Re: Czas się przedstawić

Witamy, witam ;D
No i jakiej szuflady? Podziel się z nami
Wspólczuję braku galaretki i zapraszam do wkręcenia się w rozmowy;D


- You said you were going for a walk. What kind of walk takes six hours?!
- A long one?
http://w-szponach-wyobrazni.blogspot.com/

Offline

 

#19 2011-01-15 23:50:35

 Xan

Rodzynki

6282417
Skąd: Barlinek
Zarejestrowany: 2011-01-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

Witam drogie panie... i Kubę. Nazywam się Przemek, mieszkam w Barlinku (południe Zachodniopomorskiego), a uczę się w Gorzowie, w tej samej szkole co creep i Bieniutek. Przez najbliższe 9 miesięcy będę miał 17 lat, więc trzeba jeszcze poużywać młodości!
W tamtym roku zacząłem pisywać wiersze, "tworzyć poezję", jeśli można tak powiedzieć. Można w niej zauważyć szerokie spektrum wpływów, jak prądy dekadenckie, czy też etyka, niektóre zaś wiersze zbliżają się w swojej formie ku hymnom bitewnym... Tych nie pokazuję
Pisanie sprawia mi na pewno przyjemność, lubię się pozbywać w ten sposób przemyśleń i odczuć. Z jakim efektem? To już sami powiecie.
Brr, strasznie formalna ta pierwsza część. Co lubię? Czytać - fantastyka (od klasyków, jak Tolkien i Fritz Leiber, przez polską twórczość (Sapkowski, Pilipiuk, Ćwiek, Piekara), do aktualności (Metro 2033/34, Demon Trilogy Petera Bretta), polska literatura (trylogia Sienkiewicza, "Lalka", polskie dramaty romantyczne...) i w ogóle wszystko co mi wpadnie w ręce (cały czas jestem na siebie zły, że nie udało mi się przeczytać Zewu Cthulhu). Na okrągło słucham muzyki - głównie metalu (heavy/power, symphonic, bandy takie jak: Hunter, Rhapsody of Fire, Motörhead, AC/DC, Manowar, Sorcerer, Sabaton), ale też Jazzu, Bluesa, Rock'n'Rolla. Nie trawię zbytnio rapu, polskiego to już w ogóle. A - i nie jestem metalem, jakby co ;] Uwielbiam Star Wars, ale nie na tyle, żeby zamiast dobrego filmu obejrzeć je kolejny raz (po prostu już zbyt wiele razy w krótkim odstępie czasu je widziałem).
Gram także w RPGi - Warhammer, Neuroshima, D&D... dużo innych, mało ważnych.
Ta... i rozszerzam mat/fiz/chem, mam to codziennie i ten układ próbuje mnie dehumanizować, ale ja się nie daję. Tak przynajmniej mi się wydaje. I mam taką nadzieję.
Może już tutaj wspomnę o pewnej swojej przypadłości piśmienniczej: otóż lubię rozpoczynać pewien wątek, urywać go, a następnie, ni stąd, ni zowąd, wracać do niego. I to wszędzie, czy to jest felieton, czy wiersz, czy jakieś opowiadanko, czy nawet praca pisemna na polskim. Cóż, trzeba to zaakceptować.
Kończę, i tak mi ponuro wyszło. Poznamy się już na forum

Offline

 

#20 2011-01-19 22:40:25

 klamka876

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Czas się przedstawić

Jak już tu dotarłam, to chyba wypadałoby się przedstawić ;P Mam na imię Kamila, no i mieszkam w Poznaniu (tak, wszystkim znane miasto ;P) Cóż no to z tego co zdążyłam zauważyć należę do najmłodszej tu grupy.. Jeszcze przez 4 miesiące będę miała 16 lat ;P Uczę się w jednym z najlepszych liceum w Poznaniu (ale nie najlepiej ;P) na profilu mat-inf.. Mam mózg ścisłowca! hehe.. Ale na nudnych lekcjach (czyt. większości) nie mogę się powstrzymać od czytania książek (od dłuższego czasu lektury poszły w odstawkę, a powinnam właśnie wziąść się za potop!! ;/) Ogólnie to nic nie piszę, w ogóle nie potrafię.. Na forum będę tylko czytać i komentować wasze dzieła Czytanie to przez ostatnie dwa lata moje drugie ja (co nie idzie w parze z moim kierunkiem ;P)..
Co słucham? To trudno określić.. Co jakiś czas zmieniam klimaty Obecnie w kółko soundtracku z VD.. Tak serial mnie totalnie wciągnął.. Tak jak i dużo ff, książek (fantasy, romanse, kryminały)..
Muszę przyznać, że zadłużyłam się w świecie fantazji ostatnio.. Jace, Patch, Damon!!! <33
Jak już zdążyliście zauważyć moja wypowiedz to totalny chaos.. sorki niestety myślę o 100 rzeczach na raz i nie wiem jak to ubrać w słowa, więc musicie wybaczyć
Pozdrawiam wszystkich

Offline

 

#21 2011-02-01 15:49:09

wilczur

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

Siemson! Mam na imię Anastazja mam 16 lat i jak wszyscy na tym forum lubię pisać oraz czytać. Jestem tu z polecenia Massacre (dzięki "=* <3.!" - sama o to prosiła). Moje gusta literackie są dość rozbieżne, ponieważ bardzo lubię fantastykę i sf (i w tym stylu głównie piszę), ale lubię też babskie romanse Mam mały zwierzyniec: 5 kotów, w tym 2 czarne (Fatum i Zarazę), 3 konie i psa bernardyna.
Prawie bym zapomniała, jestem niepoprawną fanką Mai Lidii Kossakowskiej i Jarosława Grzędowicza!(i wielu innych autorów, ale pomińmy długą listę nazwisk )

Nie mam już więcej pomysłów, więc nie chcąc się wykazywać swoim blondynizmem, zakończę...

Pozdrawiam Nastka

Ostatnio edytowany przez wilczur (2011-02-01 15:49:41)

Offline

 

#22 2011-02-02 11:56:44

tyczka90

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 9
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

To przedstawię się i ja. Mam na imię Marika, mam 21 lat. Mieszkam w małej miejscowości w Wielkopolsce. Studiuję dziennikarstwo, z którym mam nadzieję związać przyszłość.
Kocham książki, w końcu jestem po humanie;)
Piszę ff, ponieważ pewna Pani ( Anak) mnie do tego namówiła, także to ją możecie obwiniać za moje pseudo-literackie wypociny.
Kocham czytać i mocniejsze brzmienie.
Co do Twilight, to też już mi się przejadło. Ale skoro zaczęłam pisać ff to już je skończę.
Tutaj będę zamieszczać je w wersji autorskiej ( Mantra, Mrok) bo Siła będzie w całości autorskim.
Co z tego wyniknie zobaczymy...

Offline

 

#23 2011-02-02 13:57:25

Anak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Czas się przedstawić

tyczka90 napisał:

Piszę ff, ponieważ pewna Pani ( Anak) mnie do tego namówiła, także to ją możecie obwiniać za moje pseudo-literackie wypociny.

Co do Twilight, to też już mi się przejadło. Ale skoro zaczęłam pisać ff to już je skończę.
Tutaj będę zamieszczać je w wersji autorskiej ( Mantra, Mrok) bo Siła będzie w całości autorskim.
Co z tego wyniknie zobaczymy...

nie zwalaj na mnie teraz... bo przestanę pisać...
a i pisz swoje opow do końca


http://img84.imageshack.us/img84/469/baner3v.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl